Keelekursused täiskasvanutele Viktoria Keeltestuudios

Sel aastal pakub Viktoria Keeltestuudio soome, eesti, inglise, prantsuse, saksa ja rootsi keele kursusi ning vene keele kui võõrkeele kursusi. Ühte õppegruppi kuulub  kuni 8 inimest. Õppida saab nii päeval kui ka õhtul ning nädalavahetustelgi. Kõik keeltestuudio õppekavad on kinnitanud teadus- ja haridusministeerium, mis tähendab ka seda, et maksuamet tagastab õppijatele tulumaksu.

Viktoria Keeltestuudios õppimisel on palju eeliseid: kool asub kesklinnas, kursuste hinnad on soodsad ning õpetajad on magistri- või doktorikraadiga. Uudisena pakub kool tunde ka Skype’i kaudu. Firmadel on võimalik tellida kursusi oma kontorisse. Keeltestuudio põhisuunaks on soome keel. Stuudio teeb koostööd suurte tervishoiuettevõtetega, kes aitavad meditsiinitöötajatele Soomes tööd leida.

Miks ma valisin Viktoria Keeltestuudio?

Oleme peaaegu kõik meditsiinitöötajad ning kui tuleme siia pärast rasket tööpäeva soome keelt õppima, satume tõesti sooja õhkkonda. Õpime keelt puhates, mis on tõeliselt haruldane. (Svetlana Maksimova)

Valitud õppematerjalid on hästi huvitavad ja õppida kerge. Tunnid toimuvad sõbralikus ja avatud õhkkonnas. (Andres ja Viktoria Sükijäinen)

Tundides on rahulik atmosfäär, ei ole mingit kihutamist, aega alati jagub. Pärast tunde jõuan veel

koduski toimetada, sest ei ole liiga väsinud. Mul on küll kolm last, aga see ei sega mind soome keele õppimisel üldse. (Julia Kuuspere)

Siin õpetatakse arusaadavalt, ka suhtluskeel saadakse kiiresti kätte. Õppejõud on hästi hoolas,

vastutulelik, sõbralik ja kannatlik. (Anžela Fjodorova)